آدامس لاویز سری پنجم محصول ترکیه و ساخت 1996. تعداد عکسهای این سری نسبت به سری های قبلی بیشتر بود و مجموع 110 عکس داشت. در این سری سعی شده بود به فضاهای خارج از خانه مثلا جنگل, جزیره, دریا, آسمان, مزرعه هم بیشتر توجه شود. موضوع بچه داری در این سری نسبت به سری های قبل بیشتر بود و 16 عکس در مورد موضوع نگهداری از فرزند داشت.

 

(صفحه 1)

آدامس لاویز سری پنجم و نوستالوژی آن

(صفحه 2)

آدامس لاویز سری پنجم و نوستالوژی آن

توضیحات

آدامس لاویز نوعی آدامس بادکنکی بود که داخل بستۀ کوچولو و مربعی شکل یک عکس از دختر پسر عاشقی داشت که با کاراشون همدیگرو شاد و احساساتی میکردن. در بستهای گوناگونش داستانهای گوناگون بود که با جمع کردن اونا یه دفترچه کوچولو و عاشقانه ساخته می شد و کارهای یک آدم عاشق رو بهت درس می داد. این آدامس ها که ساخت کشور ترکیه بودند در دهه 70 وارد ایران شدند و مخاطب اصلی آن هم دخترها بودند. قیمت آن تا آنجا که یادم هست 20 یا 25 تومن بود. و جلد آدامس ها هم رنگهای مختلف از قبیل آبی, قرمز, زرد, سبز, نارنجی و غیره داشت. سری مقابل مربوط به سری پنجم و سال 1996 می باشد. تعداد عکسهای این سری نسبت به سری های قبلی بیشتر بود و مجموع 110 عکس داشت. در این سری سعی شده بود به فضاهای خارج از خانه مثلا جنگل, جزیره, دریا, آسمان, مزرعه هم بیشتر توجه شود. موضوع بچه داری در این سری نسبت به سری های قبل بیشتر بود و 16 عکس در مورد موضوع نگهداری از فرزند داشت. از آن دوران 30-25 سالی می گذرد ولی هنوز هم خیلی از بچه های آن دوران با این عکسها خاطرات تلخ و شیرینی را به یاد می آوردند و حتی خیلی ها هنوز هم دنبال این عکسها می باشند. در این والپیپر زیبا مجموعه ای کامل از این عکس ها را در قالب استایل و بک گراندی زیبا برای شما آماده کرده ایم, باشد آنهایی که همیشه در حسرت داشتن کلکسیونی از این عکسها بودن به آرزوی خود رسیده باشند.

 


 

(مشخصات)

سری: پنجم

سال: 1996

کشور: ترکیه

سازنده: Cadbury, Kont Gida A.S., Dandy Sakiz ve Sekerleme San A.S

تعداد عکس: 110

 

اطلاعیه: دوستان عزیز می توانند جهت همکاری برای ارسال توضیحات کامل تر و صحیح تر در مورد آدامس های لاویز سری پنجم با نظرات خود ما را یاری کنند.
نام و مشخصات آنها هم در این صفحه درج خواهد شد. با تشکر

 


 

(مشخصات والپیپر 1)
سازنده: ® Cyrus
رزولوشن: 2400x1455
حجم: 2.62 مگابایت
فرمت: jpeg
سال ساخت: 2018
لینک دانلود:  دانلود از بیان باکس
 
(مشخصات والپیپر 2)
سازنده: ® Cyrus
رزولوشن: 2400x1455
حجم: 2.75 مگابایت
فرمت: jpeg
سال ساخت: 2018
لینک دانلود:  دانلود از بیان باکس

 

جهت دانلود در سایز اصلی بر روی عکس کلیک راست کرده و گزینهء Save Image As را بزنید.
مشکلات, پیشنهادات و نظرات خود را در همین پست یا از طریق ایمیل زیر با ما در میان بگذارید تا به آنها پاسخ داده شود.
cyrus04corporation@gmail.com

 


 

(تاریخ انتشار صفحه:  27 خرداد 1397)
(تاریخ آخرین ویرایش:  10 تیر 1397)

 


 

(لینکهای مرتبط با این موضوع):

 


 

(طبقه بندی موضوعات):

 

اسکرین سیور برای کامپیوتر  اسکرین سیور تقویم سال برای کامپیوتر  اسکرین سیور متفرقه برای کامپیوتر  نرم افزار کامپیوتر  PES 2013

آمار تیم ها در جام جهانی فوتبال  بیوگرافی فوتبالیست ها  فوتبالی  فینال جام جهانی فوتبال  کارت فوتبالی

بیوگرافی بازیگران

ماه تولد

اطلاعات کشورهای جهان

عکس آدامس

مطالب و موضوعات متفرقه